پرفکت لرن پورتال جامع آموزشی

زبان های خارجه,روانشناسی,ترفند

ترفند اینترنت,زبان های خارجه,روانشناسی,تربیت فرزند,کامپیوتر,موبایل,نرم افزار,آرایش,زیبایی,همسرداری

مطالب پیشنهادی : 

یک جالباسی مدرن برای خود بسازید!

برای طراحی داخلی یک خانه زیبا و متفاوت تنها به اندکی خلاقیت نیاز دارید. حتما قرار نیست به سراغ فروشگاه‌های لوکس و گرانقیمت بروید. کافی است کمی دست به ابزار باشید و فکرتان را هم به کار بیاندازید. اضافه کردن یک جالباسی مدرن و زیبا به گوشه‌ای از ورودی خانه‌تان یکی از همین راهکارهای خلاقانه است.

با داشتن چسب، کمی رنگ، سه تکه چوب یا بامبو می‌توانید یک جالباسی متفاوت برای خانه‌تان بسازید و اطمینان داشته باشید که این جالباسی را جای دیگری پیدا نخواهید کرد

وسایل مورد نیاز

سه عدد چوب ساده(مشابه دسته جارو یا خشک‌کن) یا چوب بامبو/ با بلندی حدود ۱۸۰ سانتی‌متر

طناب/ به اندازه مورد نیاز

چسب کاغذی مات

رنگ سفید

قلم مو

 

گام نخست

هر سه قطعه چوب را از نظر بلندی هم‌اندازه کنید

گام دوم

مطابق آنچه در تصویر می‌بینید یا هرطور دیگری که دلتان می‌خواهد، با استفاده از نوار چسب کاغذی، محدوده رنگ‌آمیزی خود را مشخص کنید. تا یک مرز تمیز میان قسمت رنگ‌آمیزی شده و رنگ طبیعی چوب ایجاد شود.

 

گام سوم

حالا فاصله مورد نظرتان را رنگ‌آمیزی کنید. بهتر است از رنگ اکرلیک استفاده کنید. چون هم به آسانی خشک می‌شود و هم زیبایی و یکنواختی بیشتری نسبت به رنگ‌های دیگر دارد. در این تصویر حدود ۳۰ سانتی‌متر از انتهای چوب‌ها نوار پیچ و رنگ شده است. بعد از اینکه رنگ کاملا خشک شد، نوار چسب‌ها را بردارید.

پیشنهاد دارچین: اگر به رنگ‌های بیشتری دسترسی داشته باشید، می‌توانید یک طیف رنگی ایجاد کنید یا به جای استفاده از رنگ سفید، رنگی را انتخاب کنید که هماهنگی خوبی با وسایل خانه‌تان داشته باشد.

گام چهارم

بلندی چوب‌ها را تنظیم کنید. طناب مورد نظرتان را کاملا محکم دور چوب‌ها بپیچید. خودتان را به جای یک گل‌فروش تصور کنید که با زیبایی و دقت کافی، در حال دسته کردن گل‌هاست.

بعد با یک گره ساده یا گره کراواتی طناب را کاملا دور چوب‌ها محکم کنید.

گام پنجم

چوب‌ها را به صورت عمودی نگه دارید. مانند آنچه در تصویر می‌بینید، آن‌ها را از هم باز کنید. درست مانند یک خیمه سرخ‌پوستی؛ حالت‌های مختلف را امتحان کنید، تا جالباسی به نقطه تعادل برسد.

به همین سادگی، جالباسی جدید شما آماده است.

, , , , , , , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

ما را در گوگل محبوب کنید