پرفکت لرن پورتال جامع آموزشی

زبان های خارجه,روانشناسی,ترفند

ترفند اینترنت,زبان های خارجه,روانشناسی,تربیت فرزند,کامپیوتر,موبایل,نرم افزار,آرایش,زیبایی,همسرداری

مطالب پیشنهادی : 

به فرزندتان این اصول را یاد بدهید

حریم دیگران را به او بشناسانید

بچه‌ها باید یاد بگیرند در مکان‌های عمومی هنگامی که کنار دیگر افراد قرار می‌گیرند، حریم آنها را رعایت کنند. برای مثال وقتی شخصی از روبروی آنها در حال رد شدن بود به سمت چپ یا راست بروند و با این کار افراد دیگر را نیز ببینند.

درجه‌های احترام

آموزش آداب معاشرت و احترام باید از سنین پایین آغاز شود. فرزند شما باید بداند نوع برخورد با معلم مدرسه، مادربزرگ و پدربزرگ یا خاله و دایی با دوستان و همبازی‌های خود متفاوت است. اگر هنگام صرف غذا منتظر ورود مادربزرگ و پدربزرگ هستید باید فرزندتان نیز همانند شما منتظر بماند تا بعد از آمدن آنها دور میز غذا، صرف غذا را شروع کند.

همیشه او را مرکز توجه نکنید

گاهی در یک میهمانی دوستانه یا رسمی صحبت‌های مهمی می‌شود و دوست دارید دقایقی را با دوستانتان بگذرانید.فرزند نمی‌تواند همیشه و همه جا مرکز توجه باشد. در مواقعی که نیاز می‌بینید از فرزندتان بخواهید شعری بخواند یا کاردستی خود را به دوستان و فامیل نشان دهد و بعد او را تشویق کنید، اما اینکه تمام ساعت‌های میهمانی همه حواس‌ها به سمت فرزند شما باشد برای سایرین بسیار آزاردهنده است.
child-perfectlearn.ir
اشاره دست ممنوع!

به فرزندتان آموزش دهید هنگام صحبت با دیگران خیلی به آنها نزدیک نشود و فاصله مناسبی را حفظ کند. علاوه بر این، هرگز با انگشت اشاره به کسی اشاره نکند و رفتار کسی را زیر ذره‌بین قرار ندهد. برای فهماندن این مفهوم برای او توضیح دهید آیا او هم دوست دارد کسی با انگشت اشاره به او اشاره کند یا او را مسخره کند؟

, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

ما را در گوگل محبوب کنید