پرفکت لرن پورتال جامع آموزشی

زبان های خارجه,روانشناسی,ترفند

ترفند اینترنت,زبان های خارجه,روانشناسی,تربیت فرزند,کامپیوتر,موبایل,نرم افزار,آرایش,زیبایی,همسرداری

مطالب پیشنهادی : 

سشوار کردن موهای فر

از اوایل دهه ۹۰ داشتن موهای کوتاه و بلوند فر خورده دیگر مد نبود و مردم عقیده داشتن که موهای صافتر بسیار جذابتر است. اما آیا تا به حال به فکر افتاده اید که فایده سشوار برای شمایی که مویتان فر است؛ چیست؟

وقتی شما موی خود را صاف میکنید در حالی که ذاتا موی صافی (فر یا موجدار) ندارید و با کشیدن ریشه مو سعی در صاف کردن آن دارید در واقع موی خود را با حرارت دادن از حالت طبیع خارج کرده و بنابراین زمانی که موی خود را حالت می دهید پس از مدتی حتی با استفاده از اسپری نگهدارنده  مو باز هم موهایتان به حالت قبلی خودش برمیگردد.

اگر شما موهایتان موج دار و یا فر است (مهم نیست چه نوع فری ،فر ریز ،فر درشت ،مجعد و یا وزوزی) به نظر من اجازه دهید که موهایتان خودش در معرض هوا خشک شده؛ در این حالت فرهای طبیعی بسیار زیباتر به نظر می آیند و پس ازاین که موهایتان خشک شد از محصولات مخصوص موی فر استفاده کنید.

شست و شوی مو: در عکس بالا موها را ابتدا با شامپوی مخصوص موی فر و یک نرم کننده شسته (از نظر اقتصادی به صرفه و متناسب با بودجه تان) و در حمام وقتی از نرم کننده استفاده می کنید موهایتان را نیز شانه بزنید تا بعد از حمام نیازی به شانه کردن آن نباشد و سپس با یک حوله خشک موهایتان را خشک کنید.

خشک کردن مو با حالت خیس: قبل از اینکه برای خواب آماده شوید از سرم مخصوص موی فر استفاده کرده تا حالت مویتان را در همان حالت خیس نگه دارد.

بابلیس: مزیت این دستگاه نسبت به نوع قدیمی (سیخ فر مو) این است که مو بین دو صفحه آهنی داغ قرار نمی گیرد. در واقع  اکثر بابلیس ها شبیه میله فلزی بلندی هستند که مو دور آن  می پیچد که می توان به درجه دلخواه آن را گرم کرد و پس از نگه داشتن مو دور آن تا چند دقیقه، مو حالت فر میگیرد. خوشبختانه این دستگاه در تمام بازار به قیمت مناسب در دسترس است.

اگر شما هم بدنبال محصولاتی متناسب با بودجه تان برای خرید بابلیس، نرم کننده و سرم  مو و … هستید می توانید به داروخانه ها مراجعه کرده و این وسایل را بخرید.

من برای کسانی که موهای فر و یا موجداری دارند و سعی میکند تا کارهای بالا را انجام بدهند خیلی هیجان دارم و دوست دارم نتیجه کارشان را ببینم. درست است که استفاده از بابلیس موی فر و یا اتوی فر مو برای خشک کردن موی فر بهتر است اما منظور من این نیست که سشوار وسیله خوبی نیست فقط  پیشنهاد میکنم برای زیباتر شدن موهای فرتان و اینکه مدت زمان بیشتر مویتان فر بماند از این وسایل استفاده کنید.

 

منبع: http://tosiye.ir

 

, ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

ما را در گوگل محبوب کنید