پرفکت لرن پورتال جامع آموزشی

زبان های خارجه,روانشناسی,ترفند

ترفند اینترنت,زبان های خارجه,روانشناسی,تربیت فرزند,کامپیوتر,موبایل,نرم افزار,آرایش,زیبایی,همسرداری

مطالب پیشنهادی : 

ایجاد فاصله بین آیکن های قفل شده در تسکبار

قطعا شما هم نرم افزارها و برنامه هایی را که بیشتر از آنها استفاده مینمایید را برای دسترسی سریع تر و راحت تر به نوار تسکبار خود قفل یا همان pin مینمایید.اما همانطور که میدانید هیچ راهی برای دسته بندی این آیکون ها نیست و آنها پشت سر هم پین میشوند و نمیتوان به صورت عادی آنها را با فاصله از هم قرار داد و بین آنها فاصله ایجاد کرد.اما شما میتوانید با دانلود فایل Blank.exe از و استفاده از این فایل در نوار تسکبار خود در میان آیکن های نرم افزار خود ایجاد فاصله نمایید و آن ها را دسته بندی کنید.

۱٫ ابتدا فایل را از لینک ضمیمه دانلود کرده و اجرا کنید . شما می توانید با استفاده از فایل Blank.exe یک فضای خالی را بین آیکن های پین شده به نوار وظیفه ایجاد کنید، Blank.exe یک فایل اجرایی است اما هیچ کاری را انجام نمی دهد و هیچ آیکنی هم ندارد. فقط با پین کردن آن به Taskbar شما می توانید آیکن های نوار وظیفه را با ایجاد یک فضای خالی از یکدیگر جدا کنید .

برای استفاده بیشتر از فایل Blank.exe باید یک کپی از این فایل تهیه نمایید و آن کپی را به تسکبار خود pin نمایید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

این فایل با آنتی ویروس های مختلف و سایتهای جانبی مانند VirusTotal Scanner اسکن شده و هیچ گونه خطری برای سیستم شما ندارد. توجه داشته باشید که هر فایل Blank.exe فقط یک فاصله بین آیکن ها ایجاد می کند. برای ایجاد فاصله بین آیکن های دیگر باید از فایل Blank.exe یک کپی تهیه کرده و سپس آن را بین آیکن های Taskbar قرار دهید. شما می توانید از این ترفند در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ استفاده کنید .

دانلود فایلBlank.exe

رمز: perfectlearn.ir

, , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

ما را در گوگل محبوب کنید