پرفکت لرن پورتال جامع آموزشی

زبان های خارجه,روانشناسی,ترفند

ترفند اینترنت,زبان های خارجه,روانشناسی,تربیت فرزند,کامپیوتر,موبایل,نرم افزار,آرایش,زیبایی,همسرداری

مطالب پیشنهادی : 

آموزش فعال کردن امضاء الکترونیکی signature در جیمیل

معمولا افرادی که در موسسات خصوصی یا شرکتها در حال فعالیت هستند از ایمیل های شرکتی استفاده می کنند . استفاده از ایمیل های شرکتی جهت ارسال پیغام و دریافت نامه های رسمی می باشد . جیمیل ویژگی دارد که به شما این امکان را میدهد تا پایین ایمیل هایی که ارسال می کنید امضا الکترونیکی که می تواند شامل نام ونام خانوادگی ، برند یا توضیحاتی در مورد خودتان می باشد را قرار بدهید . در این مطلب روش فعال کردن امضاء الکترونیکی signature را در موبایل و کامپیوتر آموزش میدهم.

۱٫ ابتدا وارد حساب کاربری جیمیل خودتان که میخواهید برای آن امضا تعریف کنید بشوید . بر روی علامت چرخنده (تنظیمات) کلیک کرده و گزینه Settings یا تنظیمات را انتخاب کنید .

signture1

۲٫ بعد از وارد شدن به قسمت تنظیمات کمی با موس صفحه را به طرف پایین حرکت بدهید و برروی بخش Signature یا امضا کلیک کرده و با موس دایره گزینه ((در انتهای تمام نامه‌های ارسالی اضافه می‌شود.))appended at the end of all outgoing messages را انتخاب کنید .سپس متن دلخواه را در کادر تایپ و پایین صفحه بر روی کلید Save کلیک کنید . از این به بعد هر ایمیلی که ارسال کنید با امضای شما فرستاده می شود.

signture2

, , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

ما را در گوگل محبوب کنید